Tekmag – Technology News/magazine Joomla Template 3.x Free Download

Tekmag – Technology News/magazine Joomla Template 3.x Free Download
123
2020-11-30

Themeforest Nulled Templates Tekmag – Technology News/Magazine Joomla Template 3.x Free Download

SJ Tekmag – A modern Joomla template design for Hi-tech websites. Powered by K2 component and many in-house modules on the homepage, SJ Tekmag would be perfect for any technology news/magazine website or any news portals with high tech context.

SJ Tekmag is built based on YT Framework v3 – our latest Joomla framework, which comes out with many advanced features: short-codes, typography, video, gallery, slideshow, tab and etc. Therefore, you can easily and quickly set up and manage your site.

 

Themeforest Nulled Şablonlar Tekmag-Teknoloji Haberleri / Dergi Joomla Şablon 3.x ücretsiz indirme

SJ Tekmag-yüksek teknoloji web siteleri için modern bir Joomla şablon tasarımı. K2 bileşeni ve ana sayfadaki birçok şirket içi modül tarafından desteklenen SJ Tekmag, herhangi bir teknoloji haberleri/dergi web sitesi veya yüksek teknoloji içeriğine sahip herhangi bir haber portalı için mükemmel olacaktır.

Kısa kodları, tipografi, video, Galeri, slayt gösterisi, sekme ve vb: birçok gelişmiş özellikleri ile çıkıyor son Joomla çerçeve – - SJ Tekmag YT Framework v3 dayalı inşa edilmiştir Bu nedenle, sitenizi kolayca ve hızlı bir şekilde kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Report Broken Links !! Do Not Hesitate We Will Fix It Right Away

Comment


Write a review for this content. You may be the first to comment. Comment