Sj Kay V1.0.0 – Responsive Joomla 3.x Template – Smartaddons Free Download

Sj Kay V1.0.0 – Responsive Joomla 3.x Template – Smartaddons Free Download
109
2020-11-30

Themeforest Nulled Templates SJ Kay v1.0.0 – Responsive Joomla 3.x Template – SmartAddons Free Download

If you are looking for something different and effective, let’s check out SJ Kay. SJ Kay is a Responsive Business Joomla Template which is powered by YT Framework v3 with Bootstrap 3 in core.
SJ Kay comes with many great features: responsive layout, powerful mega menu and smart search, K2 blog and portfolio, awesome contact ajax forms, 6 modern color styles, boxed and full width layouts, convenient front-end C-panel, lots of shortcodes, 10+ bonus pages and many more advanced features.
SJ Kay is designed with a friendly back-end interface that makes it easy to customize. It can be used for business and corporate sites as well as your creative portfolio or blogging site. It will perfectly promote your work or your business.

 

Themeforest Nulled şablonları SJ kay v1. 0. 0-duyarlı Joomla 3.X şablonu-SmartAddons ücretsiz Indir

Farklı ve etkili bir şey arıyorsanız, SJ Kay kontrol edelim. SJ Kay çekirdek Bootstrap 3 ile YT Framework v3 tarafından desteklenmektedir duyarlı bir iş Joomla şablondur.
SJ Kay birçok harika özellikler C-panel, kısa kod bir sürü, 10+ bonus sayfaları ve daha birçok gelişmiş özellikleri: duyarlı düzeni, güçlü mega menü ve akıllı arama, K2 blog ve portföy, harika iletişim ajax formları, 6 modern renk stilleri, kutulu ve tam genişlikte düzenleri, kullanışlı ön ile geliyor.
SJ Kay kolay özelleştirmek için yapar bir dostu arka uç arayüzü ile tasarlanmıştır. Bu iş ve kurumsal siteler yanı sıra yaratıcı portföy veya blog sitesi için kullanılabilir. İşinizi veya işinizi mükemmel bir şekilde tanıtacaktır.

Report Broken Links !! Do Not Hesitate We Will Fix It Right Away

Comment


Write a review for this content. You may be the first to comment. Comment