Leo Fitness Store V1.0 – Prestashop Theme Leotheme Free Download

Leo Fitness Store V1.0 – Prestashop Theme Leotheme Free Download
49
2020-09-23

Themeforest Nulled Templates Leo Fitness Store v1.0 – PrestaShop Theme LeoTheme Free Download

Leo Fitness Store is an excellent responsive prestashop theme with a lot of new features with 5 header styles, differences layout mode. Moreover, it is the wonderful combination with 4 colors and great effects as Animation to give the whole theme a smooth sense.

Specially, it have many unique features which only have at Leo Theme. It is fully responsive and a flexible theme completely adjustable for any device. (Desktop, laptop, tablet, mobile phone…) and It also supports CSS3, HTML 5, RTL language layout and Bootstap 3 Framework that help create refined web pages with semantic accuracy.

 

Themeforest Nulled templates Leo Fitness Store v1. 0-PrestaShop tema LeoTheme ücretsiz indir

Leo Fitness Store 5 başlık stilleri, farklılıklar düzen modu ile yeni bir çok özellik ile mükemmel bir duyarlı prestashop tema. Ayrıca, tüm temaya pürüzsüz bir his vermek için 4 renk ve animasyon gibi harika efektlerle harika bir kombinasyon.

Özellikle, sadece Leo temasına sahip birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Herhangi bir cihaz için tamamen duyarlı ve esnek bir tema tamamen ayarlanabilir. (Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, cep telefonu...) ve aynı zamanda semantik doğrulukla rafine web sayfaları oluşturmanıza yardımcı CSS3, HTML 5, RTL dil düzeni ve Bootstap 3 çerçevesini destekler.

 

Report Broken Links !! Do Not Hesitate We Will Fix It Right Away

Comment


Write a review for this content. You may be the first to comment. Comment