G2Shop – Responsive Ecommerce Joomla Template 3.x Free Download

G2Shop – Responsive Ecommerce Joomla Template 3.x Free Download
151
2020-09-29

Themeforest Nulled Templates G2Shop – Responsive Ecommerce Joomla Template 3.x Free Download

G2Shop – Responsive multi-purpose Joomla template, is integrated with one of the most powerful eCommerce components – JoomShopping. The template is ideal for a variety of products from hi-tech to fashion stores or any kind of online shops.

G2Shop comes out with a clean light coloured design that sophisticatedly affords in 8 different color styles: Orange, Blue, Grass, Grapefruit, Green, Lavender, Pink and Yellow. The dynamic homepage slideshow attractively represent your highlight product, news, promotions… upon nice effect.

 

Themeforest Nulled Şablonlar G2shop-Duyarlı E-Ticaret Joomla Şablon 3.x ücretsiz indirme

G2shop-Joomshopping-duyarlı çok amaçlı Joomla şablon, en güçlü e – ticaret bileşenlerinden biri ile entegre edilmiştir. Şablon moda mağazaları veya çevrimiçi mağazaların her türlü hi-tech ürünlerin çeşitli için idealdir.

Turuncu, mavi, Çimen, greyfurt, Yeşil, Lavanta, pembe ve sarı: g2shop sophisticatedly 8 farklı renk stilleri tanıyor temiz bir açık renkli tasarımı ile çıkıyor. Dinamik ana slayt çekici vurgulamak ürün, haber, promosyonlar... güzel etkisi üzerine temsil eder.

Report Broken Links !! Do Not Hesitate We Will Fix It Right Away

Comment

Reviews

1